57ee48e267b0a90d1cd851cc e1508417993799

Yeni Ay 19 Ekim 2017 Gecesi

Bu akşam,Terazi burcunda gerçekleşecek olan bir ‘Yeni Ay’ yaşayacağız.

Yeni ay süreçleri ışıkların, yani Ay ve Güneş’in kavuşum etkisinde olduğu ve Ay’ın ışığının tamamen kaybolduğu karanlık fazı anlatır.

Bu dönemler, yeni başlangıçlarla bağlantılı sanılsa da aslında başlayacak olanın kendini belli etmeye başladığı ve dolunaya ulaşana kadar olgunlaşmaya devam ettiği bir aralıktır.

Ay küçülmekten tekrar büyümeye dönerken, olaylarda yavaş yavaş olgunlaşıp büyür ve dolunay ile tamamlanır.

Yeni başlangıç zamanları en iyi Hilal zamanlarındadır. Hilal ise Yeni Ay’dan yaklaşık 3. günden itibaren başlar ve yine yaklaşık 2 gün süren enerjilerin en dengeli olduğu güzel vakitlerdir.

Bu gece saat 22.00 den itibaren gerçekleşecek olan Yeni Ay, Terazi burcunun da etkisiyle, ilişkiler, estetik konular, rahata ve konfora dair tutkular ya da endişeler, nezaket, küslüklerin sona erişi, uzun ve sakin sohbetler ya da sessizlik ihtiyacı gibi konuları destekleyerek bizi yönlendirecektir.

Kasım ayı başına kadar odağımız olacak ilişkiler de Terazi burcu ve yaklaşan Dolunay’ın etkileriyle daha da önem kazanacaktır.

aydolun - Yeni Ay 19 Ekim 2017 Gecesi

Yeni Ay bedenimiz içinde farklı bir sürecin başlıyor olduğunu gösterir. Dolunay her geçen gün yaklaşmaktadır ve yeryüzüne yaptığı etkileri bedenimiz için de yapmaya hazırlanıyor demektir.

Daha özenli ve düzenli beslenerek, gereksiz şişkinlik, kilo alımı ve stress gibi etkileri bertaraf etmek adına gereken adımları atmaya başlayabiliriz.

Bol su ve bitki çayı tüketimi vaz geçilmez ve en büyük destekçilerimiz olacaktır.

Yine Yeni Ay döneminin, yani pırıl pırıl bir kuvvet/enerji topu gibi gökyüzünü aydınlatacak, bizi belki biraz gergin, biraz hırçın yada oldukça heyecanlı yapacak Dolunaylı günlerin hazırlığında olan bu dönemin; sükunet ile, gereksiz karmaşa ve üzüntülerden uzak geçirilmesi, hatta böyle durumların varlığı mevcut ise, ertelenmesi faydalı olacaktır.

Karanlık Yeni Ay süreci, gökyüzü Hilal ile geceleri aydınlanmaya başlayana kadar sert kararlar alamayacağımız, yumuşak geçişlerle ilişkilerimizi ayarlayacağımız bir süreçtir.

yeniay - Yeni Ay 19 Ekim 2017 GecesiYeni Ay ile yaklaşan Dolunayın etkilerini nötrlemek adına, yumuşak renkler seçerek giyinmek de psikolojimizi güzel yönde etkileyecek, bizi gereksiz gerginlikten uzak tutacaktır.

Kırmızı, kahverengi, sarı gibi sert-parlak renkler yerine, pastel ve açık renkler, indigo, yeşil, turuncu, krem, gök mavisi, beyaz gibi renkleri tercih edebiliriz.

Nice Ay döngülerini, keyif ve sağlıkla yaşamak dileği ile.

Yazar: Medusa

Bir Yorum Yazın